تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

وبینار «گفت‌وگوهایی در خصوص ایران» در ایتالیا برگزار می‌شود

با همکاری رایزنی فرهنگی ایران؛

وبینار «گفت‌وگوهایی در خصوص ایران» در ایتالیا برگزار می‌شود

 

وبینار «گفت‌وگوهایی در خصوص ایران» امروز (19 شهریورماه) با سخنرانی محمدتقی امینی، رایزن فرهنگی ایران در رُم و فرانچسکو زامبونی، از مدرسه عالی شهر پیزا برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، آنتونلو ساکتی، نویسنده و مدیر سایت ایتالیایی زبان اخبار فرهنگی ـ اجتماعی ایران با حضور در رایزنی فرهنگی ایران در رُم، با محمدتقی امینی، رایزن فرهنگی کشورمان دیدار و در خصوص راهکارهای گسترش همکاری‌های فرهنگی بین دو کشور گفت‌وگو کرد.

انتشار بخشی از محتوای پیشنهادی رایزنی فرهنگی ایران در سایت «دیروز»، مشارکت در تولید و انتشار پادکست‌هایی با موضوع معرفی فرهنگ و تمدن ایرانی ـ اسلامی و چهره معاصر آن، مشارکت در برگزاری وبینارهایی با موضوع معرفی مشاهیر ایران و گفت‌وگوهایی در خصوص ایران و انتشار اخبار آن در سایت «دیروز» از جمله موارد مطروحه در این دیدار بود.

در ادامه، مقرر شد به مناسبت روز ملی پزشک در جمهوری اسلامی ایران و معرفی زندگی و آثار ابن سینا وبیناری با موضوع «گفت‌وگوهایی در خصوص ایران» امروز (19 شهریورماه) ساعت 21 با سخنرانی محمدتقی امینی، رایزن فرهنگی ایران در رُم و فرانچسکو زامبونی، از مدرسه عالی شهر پیزا برگزار شود.


١٠:٣٣ - 1399/06/19    /    شماره : ٧٥٦٦٥٥    /    تعداد نمایش : ٢٣خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1585445
 بازدید امروز : 129
 کل بازدید : 6679274
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 7.8419