تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

به همت رایزنی فرهنگی ایران؛

مسابقه «بهترین عکس من از ایران» در بلغارستان برگزار شد

رایزنی فرهنگی ایران در بلغارستان، مسابقه اینترنتی «بهترین عکس من از ایران» در شبکه اجتماعی فیسبوک برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، از سوی رایزنی فرهنگی کشورمان در بغارستان، مسابقه اینترنتی «بهترین عکس من از ایران» با استقبال کم‌نظیر مخاطبین در حال انجام است.

برای این منظور در مرحله اول از طریق صفحه رسمی و با پشتیبانی صفحات غیر رسمی، از همه کسانی که به ایران سفر کرده‌اند و شخصا اقدام به تهیه عکس کرده‌اند، درخواست شد تا آثار خود را برای ما ارسال کنند.

با اتمام زمان ارسال آثار، 13 نفر عکس‌های خود را برای رایزنی فرهنگی کشورمان در بلغارستان ارسال کردند. در محله بعد و پس از بررسی اولیه، همه آثار از طریق ایجاد صفحه جدیدی در شبکه اجتماعی فیسبوک، تا پایان خردادماه به رأی‌گیری عمومی گذاشته شده و قرار است به خالق عکس‌های برتری که بیشترین آراء عمومی را کسب کنند، جوایزی اهدا شود.

این صفحه تاکنون 140 دنبال‌کننده داشته و پست مربوط به مسابقه را بیش از 7500 نفر دیده‌اند. این اقدام رایزنی فرهنگی ایران که بر اساس روش «جمع سپاری» انجام شده است با استقبال بسیاری از مخاطبین روبرو شده و علاوه بر مشارکت آنان در رای‌گیری، تعداد قابل ملاحظه‌ای لایک جدید برای صفحه رایزنی فرهنگی به همراه داشته است.

نکته جالب توجه دیگر تلاش ارسال‌کنندگان آثار در جذب دوستان و فالورهای شخصی خود برای شرکت در رای‌گیری است که باعث معرفی بیشتر رایزنی فرهنگی ایران و اقدامات آن می‌شود و در نوع خود کم‌نظیر است.

بنابر اعلام این خبر، لینک پست اعلام مسابقه در قالب تیزر تبلیغاتی https://www.facebook.com/iranculturesofia/videos/380879812794002/ قرار دارد.


١٣:٣٤ - 1399/03/24    /    شماره : ٧٥٢٤٧١    /    تعداد نمایش : ١٤خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1585352
 بازدید امروز : 407
 کل بازدید : 6676710
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 10.5938