تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

برتوسعه فعالیت های علمی ،فرهنگی و دانشگاهی دو کشورتاکید شد

در دیدار مسؤل خانه فرهنگ کشورمان در لاهور با قائم مقام دانشگاه پنجاب ؛

برتوسعه فعالیت های علمی ،فرهنگی و دانشگاهی دو کشورتاکید شد

 

رییس خانه فرهگ جمهوری اسلامی ایران در لاهور باسلیم مظهر قائم مقام دانشگاه پنجاب درخصوص توسعه فعالیت های فرهنگی و دانشگاهی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در این دیدار سلیم مظهر درسخنانی به معرفی دانشگاه پنجاب پرداخت و با اشاره به همکاری های خوب آن دانشگاه با خانه فرهنگ و نهادها و دستگاه های علمی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران ابراز امیدواری کرد این ارتباطات بین فرهنگی تداوم یابد.

در ادامه این دیدار جعفر روناس ،رییس خانه فرهنگ کشورمان در لاهور در سخنانی بر توسعه بیش از پیش همکاری های علمی و فرهنگی دو کشور تاکید کرد.

 روناس در ادامه سخنان خود، برگزاری نشست های حضوری و مجازی در حوزه تمدن اسلامی، ایران امروز و بررسی اندیشه های مفاخر ادبی مشترک دو کشور را از جمله اولویت های برنامه ای خانه فرهنگ برشمرد و بر فعال تر نمودن اتاق های ایران شناسی تاکید کرد.

در این دیدار، دعوت نامه دانشگاه علامه طباطبایی برای حضور روسای دانشگاه های کشورهای عضو اکو برای شرکت در وبینار گسترش روابط فرهنگی و تمدنی تقدیم قائم مقام دانشگاه شد و همچنین باسلیم مظهر بسته فرهنگی معرفی دانشگاه  پنجاب را در اختیار مسئول خانه فرهنگ کشورمان در لاهور قرار داد.

 


٠٨:٠٢ - 1399/11/04    /    شماره : ٧٦٣٧٣٣    /    تعداد نمایش : ٨



خروج




مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1182738
 بازدید امروز : 95
 کل بازدید : 6750808
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 11.5156