تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

وبینار «توسعه فرهنگی ژاپن از دریچه معماری و شهرسازی» برگزار می‌شود

با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی؛

وبینار «توسعه فرهنگی ژاپن از دریچه معماری و شهرسازی» برگزار می‌شود

 

سومین نشست از مجموعه وبينارهای توسعه فضاهای فرهنگی در جهان امروز با عنوان «توسعه فرهنگی ژاپن از دریچه معماری و شهرسازی» (5 بهمن‌ماه) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سومین نشست از مجموعه وبينارهای توسعه فضاهای فرهنگی در جهان امروز با عنوان «توسعه فرهنگی ژاپن از دریچه معماری و شهرسازی» (5 بهمن‌ماه) ساعت 12:30 با همکاری مشترک مركز مطالعات بین‌المللی و روابط فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مؤسسه كمك به توسعه  فرهنگ و هنر برگزار می‌شود.

در این نشست مجازی، زهیر متکی، عضو هیأت علمی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی و قدرت الله ذاکری، ژاپن شناس، استاد و عضو کرسی ژاپن شناسی دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران سخنرانی ‌می‌کنند.

در بخشی دیگر، حسین دیوسالار، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ژاپن، خانم تویوکو موریتا، ایرانشناس و استاد دانشگاه دولتی کاگوشیما در ژاپن و مریم فرهادی، عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

گفتنی است؛ این نشست مجازی به مدیریت ابوالحسن خلج‌منفرد، رییس مركز مطالعات بین‌المللی و روابط فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در فضاي اسكاي روم به آدرس اینترنتی www.skyroom.online/ch/tfarhang.ir/fazahaye-farhangi  برگزار خواهد شد.

 


٠٧:٥٧ - 1399/11/04    /    شماره : ٧٦٣٧٢٨    /    تعداد نمایش : ٦خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1182764
 بازدید امروز : 128
 کل بازدید : 6750841
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 9.9063