تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

وبینار «توسعه فضاهای فرهنگی در فرانسه» برگزار می‌شود

با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی؛

وبینار «توسعه فضاهای فرهنگی در فرانسه» برگزار می‌شود

 

دومین نشست از مجموعه وبينارهای توسعه فضاهای فرهنگی در جهان امروز با عنوان «توسعه فضاهای فرهنگی در فرانسه» (23 دی‌ماه) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دومین نشست از مجموعه وبينارهای توسعه فضاهای فرهنگی در جهان امروز با عنوان «توسعه فضاهای فرهنگی در فرانسه» (23 دی‌ماه) ساعت 13:30 با همکاری مشترک مركز مطالعات بین‌المللی و روابط فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مؤسسه كمك به توسعه  فرهنگ و هنر برگزار می‌شود.

در این نشست مجازی، مرتضي اسماعيلي، استاد دانشگاه و فارغ‌التحصيل معماري از دانشگاه بوزار پاريس، مدرس معماري در دانشگاه‌هاي ايران و فرانسه و نايب ریيس انجمن دوستي ايران و فرانسه و امير مسعود  انوش‌فر، طراح و معمار، فارغ‌التحصيل معماري از دانشگاه سوربن پاريس، استاد دانشگاه‌هاي ايران و فرانسه به ایراد سخنرانی ‌می‌پردازند.

جمال كامياب، مديركل اداره اروپا و آمريكا سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، رايزن فرهنگي سابق جمهوري اسلامي ايران در فرانسه و سيد محمد طباطبايي، رايزن فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در فرانسه از دیگر سخنرانان این دور از وبینار «توسعه فضاهای فرهنگی در فرانسه» هستند.

گفتنی است؛ این نشست مجازی به مدیریت ابوالحسن خلج‌منفرد، رییس مركز مطالعات بین‌المللی و روابط فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در فضاي اسكاي روم به آدرس اینترنتی www.skyroom.online/ch/tfarhang.ir/fazahaye-farhangi  برگزار خواهد شد.


٠٨:٥٠ - 1399/10/21    /    شماره : ٧٦٣٢٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٠خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1182734
 بازدید امروز : 90
 کل بازدید : 6750803
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 9.9219