تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه پذیرش تنوع فرهنگ و گردشگری در کنیا برگزار می‌شود

با مشارکت رایزنی فرهنگی ایران؛

کارگاه پذیرش تنوع فرهنگ و گردشگری در کنیا برگزار می‌شود

 

کارگاه «پذیرش تنوع فرهنگ و گردشگری برای توسعه اقتصادی اجتماعی» (28 آبان‌ماه) با مشارکت رایزنی فرهنگی ایران در کنیا در هتل «سرنا» نایروبی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، وایکلیف کافوا، رییس جشنواره ملی فرهنگ و گردشگری کنیا و واشنگتن اندگه، معاون اجرایی این جشنواره ضمن حضور در رایزنی فرهنگی ایران در کنیا با ابوذر طوقانی، سرپرست رایزنی فرهنگی کشورمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

کافوا در سخنانی، اظهار کرد: کارگاه آموزشی «پذیرش تنوع فرهنگ و گردشگری برای توسعه اقتصادی اجتماعی» روز چهارشنبه 28 آبان‌ماه در محل هتل سرنا نایروبی برگزار خواهد شد.

وی گفت: تمهید زمینه برای معرفی هرچه بیشتر جشنواره آتی در سطح ملی در کنیا و جذب مشارکت و همکاری از سوی کلیه فعالان فرهنگی در شهرهای مختلف کنیا از جمله اهداف برگزاری این کارگاه آموزش است.

رییس جشنواره ملی فرهنگ و گردشگری کنیا افزود: در این برنامه، دبیر فرهنگ، میراث فرهنگی و ورزش هیأت دولت، نمایندگان وزارتخانه‌های جهانگردی و تحول اقتصادی و مشاور فرماندار سخنرانی خواهند کرد.

وی ادامه داد: مدیران فرهنگ و گردشگری 47 شهر کنیا، وزارتخانه‌ها، بخش خصوصی و نمایندگان سفارت‌های مستقر در نایروبی در این دور از جشنواره ملی فرهنگ و گردشگری کنیا شرکت می‌کنند.

واشنگتن اندگه با بیان اینکه بسیاری از سفارتخانه‌های خارجی با اعلام اینکه در وضعیت دورکاری هستند در این برنامه مشارکت نخواهند داشت، از اعلام آمادگی رایزنی فرهنگی ایران برای مشارکت و سخنرانی تقدیر و تشکر کرد.

طوقانی در سخنانی، با بیان ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری ایران، آمادگی رایزنی فرهنگی ایران در کنیا را برای مشارکت در این جشنواره و ارایه اقلام فرهنگی و هنری به منظور معرفی ایران اعلام کرد.

مدیران جشنواره ملی فرهنگ و گردشگری کنیا در پایان این دیدار، خواستار حضور گروه‌های هنری ایران برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در این جشنواره شدند.


١٠:٢٩ - 1399/08/27    /    شماره : ٧٦٠١٥٧    /    تعداد نمایش : ٢٥خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1177239
 بازدید امروز : 589
 کل بازدید : 6714565
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 8.1250