تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم رونمایی از فصلنامه انگلیسی زبان گفتگوی فرهنگی ایران وهند برگزارشد

به همت رایزن فرهنگی کشورمان در هند؛

مراسم رونمایی از فصلنامه انگلیسی زبان گفتگوی فرهنگی ایران وهند برگزارشد

 

فصلنامه انگلیسی زبان علمی گفت وگوی فرهنگی ایران وهند با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در دهلی ، رایزن فرهنگی ، رئیس شورای گسترش زبان اردو و جمعی دیگر از شخصیت های دینی وفرهنگی هند رونمایی شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ، این فصلنامه با هدف توسعه‌ی بسترهای تعاملات فکری نخبگان ایران و هند، تولید ادبیات در حوزه ی روابط فرهنگی دو کشور و همچنین    معرّفی فرهنگ، هنر و ادبیات ایران اسلامی، به تازه گی از سوی رایزنی فرهنگی منتشر گردید.

محمدعلی ربانی دراین زمینه گفت: با توجه به انتشار فصلنامه اردو زبان راه اسلام که برای مخاطب مسلمان و در حوزه اندیشه اسلامی و انقلاب اسلامی از سوی رایزنی فرهنگی  منتشر می گردد ،انتشار فصلنامه انگلیسی زبان گفت وگوی فرهنگی ایران وهند فرصت مناسبی است جهت توسعه تعاملات فکری فرهنگی بویژه با مخاطبین و نخبگان دانشگاهی وغیر مسلمان هند . تا کنون دوشماره از این فصلنامه منتشر شده و بر اساس توافقات بعمل آمده با برخی نهادهای دانشگاهی ایران وهند ،قرار است این فصلنامه علاوه بر اخذ  رتبه علمی و پژوهشی از سوی کمیسیون نشریات علمی هند ،بصورت مشترک بین رایزنی ودانشگاههای ایران وهند منتشر گردد .این مراسم در بسیاری از روزنامه های هند انعکاس داشته است .

 


٠٧:٥٠ - 1399/08/17    /    شماره : ٧٥٩٥٦٠    /    تعداد نمایش : ٢١خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1177244
 بازدید امروز : 597
 کل بازدید : 6714573
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 8.8750