تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

گسترش همکاری‌های رسانه‌ای بین ایران و زیمبابوه

گسترش همکاری‌های رسانه‌ای بین ایران و زیمبابوه

 

در جریان دیدار رایزن فرهنگی کشورمان با سردبیر هرالد پُرتیراژترین روزنامه زیمبابوه، بر لزوم گسترش همکاری‌های رسانه‌ای بین دو کشور تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به منظور گسترش همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران و زیمبابوه در زمینه فعالیت‌های رسانه‌ای، رضا عسگری، رایزن فرهنگی کشورمان با هیترد زننگا، سردبیر هرالد پُرتیراژترین روزنامه زیمبابوه دیدار و گفت‌وگو کرد.

عسگری با اشاره به مشترکات ایران و زیمبابوه در مبارزه رو در رو با قدرت‌های زورمدار دنیا به وضعیت همسان دو کشور در مقابله با تحریم‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی گفت: آنچه اکنون دو ملت ایران و زیمبابوه را در کنار یکدیگر قرار می‌دهد، حضور در جبهه مبارزه علیه قدرت طلبی‌های زورمدارانه آمریکاست که آنان را با وضع تحریم‌های ناعادلانه و غیرانسانی علاوه بر ایجاد هراس و انتشار اخبار تحریف شده مواجه ساخته است.

رایزن فرهنگی ایران در زیمبابوه به وظیفه نخبگان و فرهیختگان دو ملت در آگاه‌سازی ملل دنیا از این ستم آشکار اشاره کرد و نقش مهم و حیاتی رسانه را متذکر شد.

وی افزود: یکی از زمینه‌های همکاری و هم افزایی دو ملت در این نبرد نابرابر، رسانه است که می‌تواند به خنثی سازی حرکت مخرب دشمنان در ایجاد جنگ روانی و تخریب چهره و هراس افکنی آنان کمک شایانی کند.

عسگری ضمن تقدیر از سردبیر روزنامه هرالد در همکاری صمیمانه‌ای که در طول سال‌های گذشته میان نمایندگی فرهنگی و این روزنامه در نشر مقالات و مکتوبات ارائه شده داشته است، خواستار آغاز گسترش فصل جدیدی از این همکاری‌ها شد.

هیترد زننگا، سردبیر روزنامه هرالد در سخنانی، آمادگی این روزنامه را برای گسترش این فعالیت‌ها اعلام کرد.

 


١٤:١٦ - 1399/07/12    /    شماره : ٧٥٧٨١٦    /    تعداد نمایش : ٢٣خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1174991
 بازدید امروز : 105
 کل بازدید : 6692476
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 7.3281