تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

آمادگی ایران و پاکستان برای گسترش همکاری‌های رسانه‌ای

 

محمد نذیرلغاری، مدیرعامل شبکه تلویزیون «بول-Bol» پاکستان و بهرام کیان، مسئول خانه فرهنگ ایران در کراچی طی دیدار بر لزوم گسترش همکاری‌های رسانه‌ای بین دو کشور تأکید کردند.

محمد نذیرلغاری، مدیرعامل شبکه تلویزیون «بول-Bol» کراچی پاکستان با هدف توسعه روابط و همکاری‌های رسانه‌ای دوجانبه با بهرام کیان، مسئول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در کراچی دیدار و گفت‌وگو کرد.

کیان در سخنانی، با تأکید بر تقویت و توسعه روابط فرهنگی و رسانه‌ای دو کشور اظهار کرد: خانه فرهنگ ایران در تلاش است تا برنامه‌هایی را به منظور ایجاد ارتباط بین صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه‌های تلویزیونی پاکستان اجرا کند.

مسئول خانه فرهنگ کشورمان با اشاره به سفر رییس شبکه سحر جمهوری اسلامی ایران به کراچی، آمادگی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را برای گسترش همکاری‌های رسانه‌ای بین دو کشور چون تولید فیلم مستند آداب و سنت‌های پاکستان، معرفی اماکن تاریخی و میراث مشترک فرهنگی دو کشور در ایالت سند و نمایش سریال‌های ایرانی از شبکه‌های تلویزیونی پاکستان را اعلام کرد.

وی همچنین، افزود: از این رو، در مدت زمان کوتاهی پس از بازگشت رییس شبکه سحر جمهوری اسلامی ایران به ایران پروژه ساخت مستند «کراچی نامه» تصویب و مرحله اجرایی کار را آغاز کردند که امیدواریم با همکاری دولت پاکستان و برخی از شبکه‌های تلویزیونی به انجام برسد.

نذیرلغاری هم در سخنانی، مطرح کرد: این اقدام در تحکیم روابط و معرفی مناسب واقعیت‌های امروز و آداب و سنن و فرهنگ مشترک مردم دو کشور به یکدیگر نقش بسزایی خواهد داشت و در این رابطه آمادگی خود را برای هرگونه همکاری اعلام می‌کنیم.

مدیرعامل شبکه تلویزیون «بول-Bol» از مسئول خانه فرهنگ کشورمان در کراچی برای بازدید از این شبکه و گفت‌وگو جهت ارایه راهکارهای گسترش همکاری‌های فی مابین، دعوت به عمل آورد.


١٠:٥١ - 1398/12/11    /    شماره : ٧٤٦١٥٤    /    تعداد نمایش : ١٥خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1173761
 بازدید امروز : 136
 کل بازدید : 6675356
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 8.5938